Dołącz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy

Firma Transportowa Crusar w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie spedycji międzynarodowej
  • Rejestracja zleceń w systemie informatycznym, kontrolę etapów ich wykonania
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi i terminowość zleceń
  • Współpraca z partnerami zagranicznymi i działami spedycji
  • Przygotowywanie raportów i zleceń

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży TSL
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • Znajomość branży TSL
  • Samodzielna i efektywna organizacja własnych działań
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i ambitnym zespole
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Nasz adres:

ul. Rdestowa 5
54-530 Wrocław
CV + list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
job@crusar.eu

We race with the Best!

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka